Transport zwierząt

Od ponad roku rozszerzyliśmy naszą działalność o specjalistyczny transport zwierząt na terenie kraju jak i Unii Europejskiej.
Naszym głównym kierunkiem jest  transport  prosiąt  z Danii do Polski ale nie tylko.
Zapewniamy terminową ,bezpieczną  oraz profesjonalną realizację zleceń transportowych.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie.
Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest jakość oraz bezpieczeństwo powierzonych nam zwierząt, ponieważ  sami jesteśmy  hodowcami  i wiemy na co zwrócić szczególną  uwagę przy transporcie.

NASZA FLOTA

Pojazdy naszej firmy  są w pełni nowoczesne. Sprzęt jest  pod opieką  sprawdzonych i zaufanych mechaników którzy współpracują za nami od momentu powstania firmy. Regularne co miesięczne przeglądy pozwalają nam wyeliminować nawet najmniejsze usterki

Zestawy przystosowane są do długodystansowego transportu i  spełniają obowiązujące rozporządzenia Wspólnoty Europejskiej   oraz wyposażone w systemy GPS pozwalają na określenie pozycji w danym czasie.

 

Są również  wyposażone w  czujniki monitorujące bieżącą temperaturę na naczepie  a kierowca ma stały podgląd  pozwalający  reagować na zmienne warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz jak i wewnątrz naczepy. Poidła z ciepłą wodą w stałym obiegu zapewniają komfort przewożonym zwierzętom przy ujemnych temperaturach.

Naczepy  Menke i Berdex Pezzaioli Cuppers  o powierzchniach od  116 -158 m2 pozwalają załadować  od 670 -800szt tak aby nasi Klienci mogli dysponować  dowolnie ilością przewożonych zwierząt.

Dziś w swojej ofercie posiadamy też naczepy ISO- Termiczne  do przewozu Loch ale też prosiaków w wadzę 8kg -12 kg

Dzięki regulowanej temperaturze wewnątrz naczepy jesteśmy wstanie zapewnić najlepsze warunki do przewozu tak wrażliwych zwierząt.